Ośrodek

Przestrzeń, cisza i krystalicznie czyste jezioro

Ośrodek wypoczynkowy Przystań Narie obejmuje powierzchnię ponad 6 hektarów. Znajduje się w miejscowości Kretowiny, zaraz przy linii brzegowej jeziora Narie- jednego z najczystszych jezior w Polsce.
Na terenie ośrodka znajduje się łącznie 37 domków ( 24 drewnianych i 13 murowanych), wyposażonych w kuchnie, łazienki i tarasy. Są one ulokowane w odległościach zapewniających intymność i ciszę. Z większości domków rozciąga się piękny widok na jezioro.
Do dyspozycji naszych gości pozostają boiska sportowe (do siatkówki plażowej i piłki nożnej), a także bogato wyposażona wypożyczalnia sprzętu sportowego i wodnego (kajaki, łódki wiosłowe, rowery wodne, SUPy i rowery górskie). Na terenie ośrodka znajduje się również restauracja, oferująca tradycyjne, mazurskie potrawy.
Awesome Image

Na tym jeziorze usłyszysz tylko dzikie ptaki

Ośrodek

  • Przytulne domki
  • Wypożyczalnia
  • Restauracja
  • Prywatna plaża
Awesome Image

Przytulne domki

Domki w naszym ośrodku położone są na wzgórzu z widokiem na piękne jezioro Narie, na zalesionej przestrzeni w otulinie brzóz, dębów, świerków, sosen i wiązów. Są to domki 2, 4, a nawet 6 osobowe. Wszystkie domki posiadają w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienkę z prysznicem i WC oraz tarasy.

Awesome Image

Wypożyczalnia

Na terenie ośrodka znajduje się mnóstwo miejsc, w których można aktywnie spędzić czas. Oprócz boisk do siatkówki plażowej i piłki nożnej, czekają na Was: piłkarzyki, stoły to tenisa stołowego, rowery MTB, a także kajaki, łodzie wiosłowe i rowery wodne. Prawdziwy raj dla osób lubiących spędzać czas aktywnie!

Awesome Image

Restauracja

Restauracja na terenie ośrodka oferuje pełną gamę potraw w tradycyjnym, mazurskim stylu. Znajdziecie tu bogate menu śniadań, obiadów i deserów.

Awesome Image

Prywatna plaża

Bezpośredni dostęp do jeziora i prywatna plaża na terenie ośrodka gwarantuje naszym gościom możliwość odpoczynku z dala od tłumów.

0
miejsc noclegowych w domkach
0
hektarów zalesionego terenu
0
metrów linii brzegowej czystego jeziora
0
ciekawych atrakcji w okolicy
slajder

Opinie Klientów

Ponad 60% osób odwiedzających nasz ośrodek to stali klienci. Dbamy o to, żebyście chcieli do nas wracać.