Mazury z dziećmi

Wakacje z dziećmi na Mazurach – doskonały pomysł!

Mazury mają wiele do zaoferowania rodzinom z dziećmi. W tym regionie znajduje się bowiem nie tylko wiele atrakcji turystycznych, ale także wiele miejsc, w których natura zachwyca bardziej, niż w innych zakątkach kraju. W okolicach Przystani Narie możecie odwiedzić następujące miejsca:
– hodowlę ślimaków w Krasinie
– zamek krzyżacki w Ostródzie
– zamek w Malborku
– ostoję bobrów na rzece Pasłęce
oraz skansen w Olsztynku.

Właściwa baza noclegowa – rówieśnicy, atrakcje i przestrzeń

Aby wakacje były udane, nie wystarczy odwiedzenie kilku turystycznych atrakcji. Równie ważny jest wybór odpowiedniego ośrodka, który pozwoli dzieciom ciekawie spędzić czas na miejscu.

Wybierając miejsce noclegowe weźmy pod uwagę, szanse dziecka na znalezienie w nim towarzystwa rówieśników. Ma to ogromne znacznie dla większości dzieci, już powyżej 3 roku życia. Przyjeżdżając do typowego rodzinnego ośrodka, dzieci mają większe prawdopodobieństwo spotkania kogoś, z kim będą mogły przyjemnie spędzić czas, niż mieszkając w małym pensjonacie.

Drugim czynnikiem jaki powinniśmy wziąć pod uwagę, są atrakcje jakie oferuje ośrodek. Jeśli oddamy dziecku do dyspozycji miejsce bez odpowiedniego zaplecza, spędzi wakacje przed ekranem smartfona. Dlatego w naszej przystani zadbaliśmy o to, żeby dzieci się nie nudziły. Czeka tu na nie wiele atrakcji, zarówno dla starszych jak i najmłodszych. Do ich dyspozycji oddajemy plac zabaw oraz dwa boiska sportowe: do piłki nożnej i siatkówki plażowej. W naszym ośrodku mogą korzystać również z: piłkarzyków, sprzętu do tenisa stołowego i badmintona oraz wielu innych rzeczy dostępnych w wypożyczalni. Mamy też dużo miejsca do biegania i typowych zabaw jak berem czy gra w chowanego. Na powierzchni 6 hektarów ta gra naprawdę ma sens!

Wodne atrakcje dla dzieci

Czymże jednak są Mazury bez wodnych atrakcji ! Dla starszych w naszej wypożyczalni przygotowane są kajaki. Jest to świetna forma, aby zbadać wszelkie magiczne zakątki, które skrywa jezioro Narie. Na mniejszych miłośników wody oraz ich opiekunów czekają rowery wodne.

Wędkowanie z rodzicami

Kolejną dużą atrakcją dla dzieci jest z pewnością wędkowanie z rodzicami. Do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy kilka łodzi wiosłowych. Już teraz możecie zacząć przygotowania, ucząc dzieci jak odróżnić poszczególne gatunki ryb.